antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Росія повністю припинила транзит газу через Україну

07/01/09
"Газпром" о 07:44 за київським часом у середу повністю припинив постачання природного газу в напрямку України.

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" начальник управління у зв"язках з громадськістю НАК "Нафтогаз України" Валентин Землянський.

"О 07:44 повністю зупинена подача газу через останню газовимірювальну станцію, що працювала в напрямку України, "Суджа", - сказав він.

Землянський підкреслив, що в такій ситуації "Нафтогаз України" змушений повністю припинити постачання газу в Європу.

Водночас, як йдеться в заяві представників нафтогазового концерну OMV, у середу були повністю припинені поставки російського газу в Австрію через Україну.

Як зазначається в заяві, на даний час концерн використовує власні запаси, австрійську нафту і поставки з інших країн, щоб забезпечити газом споживачів.

"У зв"язку з великими скороченнями поставок природного газу в Австрію, на даний час російський газ більше не надходить в Австрію", - зазначається в заяві.

У свою чергу представник чеської газової корпорації RWE Transgas заявив, що Чеська республіка в середу перестала одержувати російський газ, що подається в Європу через Україну.

"Основний трубопровід зі сходу був перекритий опівночі (на середу). Поставки в Словаччину і Чеську республіку припинені", - відзначили в RWE Transgas.

За словами представника компанії, Чехія планує збільшити поставки газу з Норвегії, щоб забезпечити власні нестатки.

"Ми не думаємо, що дана ситуація може вплинути на наших клієнтів у Чеській республіці", - додав прес-секретар RWE Transgas.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: