antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Російські підприємства накрило кризою

06/11/08
Федеральна міграційна служба прораховує можливі наслідки фінансової кризи для ринку праці, однак поки ситуація доволі спокійна.

Про це заявив заступник директора ФМС Росії Анатолій Кузнєцов, повідомляє агентство "Інтерфакс".

"За станом на кінець жовтня, за даними Роспраці, про можливе скорочення штатів заявили 1137 підприємств. При цьому Мінздравсоцрозвитку говорить про те, що це звичайний фон. Це середня цифра в країні і вона стосується 45-46 тис. людей", - сказав Кузнєцов на прес-конференції.

Він відзначив, що поки рано говорити про негативні наслідки фінансової кризи для ринку праці.

"Можливі негативні наслідки ми прораховуємо, але, підкреслюю, вони не наступили, ми їх реально не бачимо і мови про якісь превентивні заходи не йде", - сказав Кузнєцов.

Він додав, що Росія зацікавлена в залученні іноземної робочої сили, "особливо в умовах складної демографічної ситуації".


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: