antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Розблокування коліс на парковках подорожчало до 150-300 грн.

01/12/08
Комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" підвищило тарифи на розблокування коліс припаркованих автомобілів, водії яких не сплатили за послуги паркування, в 1,5-3 рази, або на 50-200 гривень - до 150-300 гривень за один транспортний засіб.

Про це говориться в повідомленні Головного управління цінової політики Київської міської державної адміністрації, текст якого мають у своєму розпорядженні «Українські новини».

Підвищуючи ці тарифи, "Київтранспарксервіс" диференціював діючий раніше єдиний тариф на розблокування 100 гривень залежно від зони паркування.

Таким чином, тариф на розблокування коліс автомобіля в 1-й зоні паркування збільшився в 3 рази, або на 200 - до 300 гривень/машина.

1-а зона охоплює територію, обмежену Європейською площею, вулицями Трьохсвятительською, Михайлівською, Великою Житомирською, Володимирською, Льва Товстого, площею Льва Товстого, Великою Васильківською, Саксаганського, Еспланадою, Бассейною, Шовковичною, Грушевського.

Тариф на розблокування в 2-й зоні збільшився в 2 рази, або на 100 - до 200 гривень/машина.

Ця зона знаходиться в межах вулиць Набережно-Хрещатицької, Ярославської, Ярославського провулка, Нижнього Валу, Глибочицької, Артема, Мельникова, Теліги, Довженка, Індустріальної, Чоколівського бульвару, Червонозоряного проспекту, Московської площі, бульвару Дружби Народів, Набережного шосе.

Тариф на паркування в 3-й зоні збільшився в 1,5 рази, або на 50 - до 150 гривень/машина.

Ця зона охоплює територію від меж 2-ї зони до меж Києва.

Представникові підприємства важко назвати точну дату введення цих тарифів, відзначивши, що це відбулося в листопаді.

Як повідомлялось, у грудні 2007 року "Київтранспарксервіс" вирішив блокувати колеса автомобілів на парковках для гарантії оплати їх водіями послуг паркування.

Вартість розблокування становила 100 гривень, незалежно від зони паркування.


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: