antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Розмова ректора вузу з СБУ: «вербували» чи «роз’яснювали норми»?

26/05/10
Ректор Українського католицького університету у Львові Борис Гудзяк заявив про спроби працівників Служби безпеки України „схилити його до співпраці”. Він вважає, що це методи роботи тоталітарного минулого.

У своєму зверненні ректор УКУ о. Борис Гудзяк розповідає про зустріч з працівником СБУ, який  повідомив, що адміністрація університету повинна інформувати студентів про відповідальність за протиправну діяльність під час акцій протесту. Ректор наголошує, що йому запропонували підписали відповідного листа про те, що адміністрацію попередили про відповідальність. Такий „лист” ректор розцінює як згоду на співпрацю, або простіше - „вербування”. Він не виключає використання „листа” у майбутньому як інструмент впливу на університет з метою приборкування будь-яких студентських протестів, або ж для підриву репутації навчального закладу.

Ректор заявив, що у вищу освіту повертається страх і пристосування, а на УКУ можливий тиск в наступні місяці. Такі дії спецслужб мають на меті обмежити громадянську свободу, демократію та людську гідність. Гудзяк також запевнив, що його телефон прослуховують і він може це довести.

В інтерв’ю „Німецькій хвилі” речниця СБУ Марина Остапенко підтвердила факт зустрічі працівника СБУ з  ректором католицького університету. Зустріч відбувалася у рамках чинного законодавства з метою попередження порушення закону, заявила Остапенко: „Ректору було роз’яснено норми законодавства. Зокрема, що втягнення студентів в протиправну діяльність, у можливі масові заворушення – є неправомірними. Все було згідно нормам закону”.

Водночас, текст ректорського меморандуму отримали понад півсотні ректорів католицьких вузів Європи, які відвідали Львів у рамках Генеральної асамблеї Федерації католицьких університетів Європи.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: