antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СБУ і МВС обвинуватили в розтраті коштів на корупцію

04/11/08
Рахункова палата обвинувачує Службу безпеки і Міністерство внутрішніх справ у нецільовому і неефективному використанні 267 млн. грн., що були виділені на фінансування заходів щодо протидії корупції.

"Аудитори установили, що СБУ і МВС використовували бюджетні асигнування (більш 267 млн грн.), виділені на боротьбу з корупцією, переважно як додаткове джерело утримання, без чіткого розмежування відповідальності за результати",- сказано в повідомленні прес-служби Рахункової палати, пише видання "Комерсант-Україна"            .

У Рахунковій палаті відмовилися назвати критерії ефективності боротьби з корупцією. У той же час співробітник контролюючого органа в бесіді не виключив, що матеріали аудиторської перевірки відомств можуть бути передані в прокуратуру.

У МВС відмовилися коментувати заяву контролюючого органа, посилаючись на те, що поки ще не ознайомлені з документом.

У свою чергу, прес-секретар СБУ Марина Остапенко визнала той факт, що 75% від загальної суми фінансування СБУ йде на виплату заробітної плати співробітникам. Це пов"язано з недостатнім фінансуванням СБУ.

"Ситуація катастрофічна. Співробітник, що розслідує справу про розкрадання мільйонів гривень або доларів, не може одержувати зарплату в 2 тис. грн",- сказала в бесіді Остапенко.

За її словами, питання про гідну оплату праці неодноразово піднімався керівництвом СБУ.

"У бюджеті на цей рік на утримання усіх служб СБУ було виділено лише 45% від необхідного мінімуму. Кабмін не врахував і наші пропозиції на наступний рік",- стверджує прес-секретар СБУ.

При цьому обвинувачення в неефективності боротьби СБУ з проявами корупції пані Остапенко відкидає, посилаючись на статистику результатів діяльності відомства останнім часом.

Відповідно до інформації, розміщеної на сайті СБУ, з початку року співробітниками служби серед іншого було розкрито 956 злочинів у сфері службової діяльності.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: