" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СБУ перевіряє законність оренди ЦЗФ «Червоноградська»

23/09/10
Управління контрольно-ревізійної роботу у зв"язку із зверненням Департаменту контррозвідувального захисту економіки Служби безпеки України розпочинає перевірку з виїздом на місце дотримання вимог чинного законодавства при передачі Регіональним відділенням ФДМУ по Львівській області ЦМК ДП "ЦЗФ "Червоноградська" в оренду ЗАТ "Львівсистеменерго" та здійснення контролю за виконанням умов договору оренди.

Про це повідомила прес-служба ФДМУ.

ЦЗФ „Червоноградська” з листопада 2000 року, згідно із укладеним договором між Регіональним відділенням ФДМУ у Львівській області і ЗАТ „Львівсистеменерго”, передана останньому в оренду терміном на 15 років. Однак в договорі оренди написано, що якщо об’єкт приватизується, то договір оренди припиняє свою дію.

За неофіційними даними, власником «Львівсистеменерго» є екс-голова Львівської ОДА Петро Олійник.


Джерело:
Вголос

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: