antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Щоб не провокувати автовикрадача на злочин, необхідно запам`ятати кілька елементарних правил

08/06/10
Автомобіль сьогодні - не тільки благо, - швидкість пересування в досить комфортних умовах, а ще й не малі людські та матеріальні втрати, екологічні та правові проблеми. Добре усвідомлюючи, як не легко сьогодні переважній більшості власників дається придбання автомобілів і якою трагедією для них стає їх викрадення, Державтоінспекція ставить своєю метою ознайомити вас з основними прийомами захисту чотириколісних друзів від зловмисників. І більше за все хотілося б, щоб ці поради стали надійною "протиугонкою" для ваших автомобілів.

Практика показує, що в Криму найбільш частим об"єктом злочинних зазіхань є автомобілі, власники яких не подбали обладнати своїх "залізних коней" засобами будь-якої активного захисту, наприклад, сигналізацією. Більше того, значна частина викрадених транспортних засобів - це 60%, взагалі були залишені власниками на вулицях без належної охорони. Отже, супутньої причиною угонів послужило легковажне ставлення автовласників до питання збереження і безпеки транспортних засобів, що підштовхує зловмисників до злочину.

Байдужість зникає миттєво після пропажі автомобіля і власник одразу ж згадує про те, скільки разів йому випадала можливість обладнати свій автомобіль протиугінними засобами, скільки разів виникало питання, залишити автомобіль під під"їздом або на автостоянці, що охороняється?

Щоб таких питань не було, хочеться навести незаперечний факт - левова частка незаконних заволодінь транспортними засобами припадає саме на курортно-літній період, коли автотуристи розслаблені кримським сонцем і Чорним морем, втрачають пильність.

Щоб не провокувати викрадача на злочин, необхідно запам"ятати кілька елементарних правил:

- не залишайте автомобіль з напіввідкритими вікнами, кинутими на сидінні цінними речами, яскравими обкладинками журналів близько заднього скла поруч з дорогими акустичними приладами - все це діє як приманка;
- залишаючи автомобіль навіть на короткий час (магазин, їдальня, узбіччя шосе), вживайте заходів щодо його захисту;
- нікому не розкривайте секрети протиугінних засобів свого автомобіля;
- використовуйте кілька рівнів протиугінного захисту;
- намагайтеся залишати автомобіль в полі зору з місця вашого перебування;
- ніколи не залишайте ключі в замку запалювання;
- ніколи не тримайте другий комплект ключів в автомобілі;
- не лінуйтеся перевірити, чи всі вікна та двері автомобіля закриті;
- не відходьте від автомобіля з працюючим двигуном;
- не залишайте автомобіль на ніч у темних і "глухих" місцях;
- залишаючи машину надовго, постарайтеся "проафішіровать" про вжиті заходи протиугінна вашого автомобіля;
- не довіряйте свій автомобіль незнайомим і випадковим людям;
- на стоянках, де ключі треба залишати охоронцеві, залишайте йому лише ключ запалювання без брелока охоронної системи;


Від угону не застрахований ніхто, якщо все-таки одного разу ви не побачили машину на місці стоянки, негайно повідомте про викрадення автомобіля в міліцію за контактним телефоном чергової частини управління ДАІ Криму - (0652) 55-01-61 - цілодобово або 102.


Джерело: Украина Криминальная

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: