antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Шлапак: примусової конвертації депозитів не буде. Провокаторами займеться СБУ

03/12/08
Перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак заявляє, що ніколи не ініціював переведення депозитів в гривню і вважає саму ідею такої конвертації надзвичайно шкідливою.

Про це йдеться в коментарі Шлапака, поширеному прес-службою президента.

За його словами, велике занепокоєння викликає факт появи такої заяви на тлі уповільнення темпів вилучення громадянами депозитів з банків, і навіть зростання їх в іноземній валюті, а також суттєвого скорочення спекулятивного попиту на іноземну валюту на міжбанківському ринку.

"Звертаю увагу громадян, що поширення цієї інформації відбулося через два тижні після події, на яку йде посилання – наради в Національному банку, після якої журналісти мали змогу вільно спілкуватися з усіма її учасниками, і жоден з них ні відкрито, ні анонімно не робив відповідних заяв", – наголошує Шлапак.

"З усього цього я роблю висновок про відверто замовний характер цього повідомлення. Журналісти, які під прикриттям нібито анонімного джерела розповсюджують сфабриковані повідомлення, спрямовані на збудження панічних настроїв населення, мають бути притягнені до відповідальності", - зазначив він.

Шлапак готує запити в СБУ, до "Газети 24", яка виступила першоджерелом цієї неправди, та звернення до суду з метою змусити всі ЗМІ, які до цього причетні, спростувати вищезгадане повідомлення.

"Окрім того, вважаю за необхідне добитися рішення суду щодо тимчасової заборони публікації повідомлень, спрямованих на збудження паніки у громадян, як це зроблено в окремих європейських країнах, та з посиланням на анонімні джерела", – зазначає Шлапак.

"Звертаюся до наших громадян: непорушність права власності є одним із наших найбільших здобутків. Саме тому президентом України відкидалися і відкидатимуться будь-які розмови про реприватизацію, примусову конвертацію депозитів або інші заходи, спрямовані на позбавлення правомірного власника його майна", - йдеться в повідомленні.

"Але ми повинні бути свідомі того, що є люди, зацікавлені в тому, щоб ви думали навпаки. Якщо вони доб"ються мети – наші банки коштуватимуть дешевше, наші підприємства віддаватимуть за безцінь, наші робочі місця будуть втрачені", - зазначив Шлапак.


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: