antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Симоненко знає про аферу з грішми і хабар $42 мільйони

16/12/08
Фракція Комуністичної партії України виступає за створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради «з розслідування банківських афер, до яких причетні вищі посадові особи держави».

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив на засіданні парламенту лідер фракції КПУ Петро СИМОНЕНКО.

Він зазначив, що депутати мають обговорити політику Національного банку України по відношенню до комерційних банків, «які незаконно отримували державні кредити». За словами П.СИМОНЕНКА, йдеться і про використання кредиту Міжнародного валютного фонду.

Лідер КПУ наполягає на тому, що ВР необхідно з’ясувати, «чому і на яких підставах НБУ надав комерційному банку «Надра» 7,5 млрд. грн. в доларовому еквіваленті по курсу 5,05 у той час, коли долар коштував вже 7 грн.». «У чиїх кишенях і на яких рахунках осіла різниця в 3 млрд. грн.», - зазначив П.СИМОНЕНКО.

За його словами, з цього приводу немає реакції глави держави Віктора ЮЩЕНКА, оскільки «Президент ЮЩЕНКО і «регіонал» ФІРТАШ пов’язані спільними бізнес-інтересами і не тільки в цій справі».

П.СИМОНЕНКО також закликав народних депутатів ухвалити мораторій на вилучення банками майна кредиторів.

Крім того, він закликав Генеральну прокуратуру розслідувати справу проти голови Броварської районної держадміністрації за отримання хабара в сумі 42 млн. дол. «за роздачу землі».


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: