antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Син чиновника попався на земельних махінаціях

22/12/08
Зловживання із землею зараз є наймасовішими серед економічних злочинів. В цьому впевнений заступник міністра внутрішніх справ - начальник ГУБОЗ МВС України Володимир Бедриковський. За Бедриковського словами, його управління зараз перевіряє причетність сина високопоставленого чиновника, а також ще ряду посадових осіб до незаконного гідронамиву піску в Київській області. Отже, можемо очікувати, що броварська справа «42 мільйони доларів» не остання. «Цього року ми зафіксували до 2700 таких злочинів, - говорить пан Бедриковський. - До кримінальної відповідальності притягнено близько 1400 чиновників, серед яких і голови сільрад, і чиновники держкомземів, голови райдержадміністрацій та інші. Ділки встигли намити з магістрального дренажного каналу площу близько 60 гектарів. Ми перевіряємо причетність до цього протиправного діяння сина високопоставленого чиновника і ряду посадових осіб».

Також Бедриковський розповів, що «серйозна робота була проведена щодо розкриття зловживань у НАК «Енергоатом». «Шляхом підробки тендерної документації відособлений підрозділ «Енергоатома» «Атомкомплект» закупив комплектуючі для потреб атомних електростанцій за ціною, завищеною на 7 мільйонів гривень, - заявив Бедриковський, - «Атомкомплект» уклав контракт із якоюсь компанією «Техенергоінвест» на постачання вогнетривких клапанів для Рівненської АЕС. Для цього було підроблено документи, нібито постачальник є ексклюзивним дилером миколаївського заводу «Екватор». Кошти з рахунків «Техенергоінвесту» переказувалися на рахунки фіктивних фірм. Загальний збиток перевищив 2 мільйони гривень. Також складна операція була проведена щодо розкриття схеми розкрадання коштів у НАК «Украгролізинг». Протягом 2007 року постановою Кабміну їй було виділено 160 мільйонів на поповнення статутного фонду. Засновники «Украгролізингу» і представники комерційних структур ці кошти привласнили», - відзначив начальник ГУБОЗ МВС України Володимир Бедриковський.

Джерело: "Дело"
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: