antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Син чиновника попався на земельних махінаціях

22/12/08
Зловживання із землею зараз є наймасовішими серед економічних злочинів. В цьому впевнений заступник міністра внутрішніх справ - начальник ГУБОЗ МВС України Володимир Бедриковський. За Бедриковського словами, його управління зараз перевіряє причетність сина високопоставленого чиновника, а також ще ряду посадових осіб до незаконного гідронамиву піску в Київській області. Отже, можемо очікувати, що броварська справа «42 мільйони доларів» не остання. «Цього року ми зафіксували до 2700 таких злочинів, - говорить пан Бедриковський. - До кримінальної відповідальності притягнено близько 1400 чиновників, серед яких і голови сільрад, і чиновники держкомземів, голови райдержадміністрацій та інші. Ділки встигли намити з магістрального дренажного каналу площу близько 60 гектарів. Ми перевіряємо причетність до цього протиправного діяння сина високопоставленого чиновника і ряду посадових осіб».

Також Бедриковський розповів, що «серйозна робота була проведена щодо розкриття зловживань у НАК «Енергоатом». «Шляхом підробки тендерної документації відособлений підрозділ «Енергоатома» «Атомкомплект» закупив комплектуючі для потреб атомних електростанцій за ціною, завищеною на 7 мільйонів гривень, - заявив Бедриковський, - «Атомкомплект» уклав контракт із якоюсь компанією «Техенергоінвест» на постачання вогнетривких клапанів для Рівненської АЕС. Для цього було підроблено документи, нібито постачальник є ексклюзивним дилером миколаївського заводу «Екватор». Кошти з рахунків «Техенергоінвесту» переказувалися на рахунки фіктивних фірм. Загальний збиток перевищив 2 мільйони гривень. Також складна операція була проведена щодо розкриття схеми розкрадання коштів у НАК «Украгролізинг». Протягом 2007 року постановою Кабміну їй було виділено 160 мільйонів на поповнення статутного фонду. Засновники «Украгролізингу» і представники комерційних структур ці кошти привласнили», - відзначив начальник ГУБОЗ МВС України Володимир Бедриковський.

Джерело: "Дело"
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: