antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Собівартість Економічного форуму у Трускавці понад 2 млн грн

26/01/11

Собівартість щорічного Міжнародного Економічного форуму у Трускавці становить понад 2 млн грн, повідомив 25 січня начальник головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Про це чиновник поінформував на засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку і комунального майна під час обговорення Програми інвестиційного розвитку Львівської області на 2011-2015 роки.

Водночас Денис Шмигаль закликав членів комісії розпочати підготовку до ХХІ Міжнародного Економічного форуму раніше, ніж це було зроблено минулоріч. Зокрема, за його словами, це може дозволити зекономити певну частину витрат.

Нагадаємо, що 7 жовтня 2010 року тодішній голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник повідомляв, що ХХ Міжнародний Економічний форум обійшовся бюджету Львівської області в 1 млн грн.

Джерело: ZAXID.NET

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: