antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Спецкомісія перевірить заяви про махінації в облдержадміністрації

05/12/08
Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр СТАРУХ підписав розпорядження про створення спецкомісії для перевірки даних ЗМІ про скоєння заступником голови ОДА Романом ДРИГИНИЧЕМ і заступником начальника управління ОДА у справах сім`ї, молоді і спорту Ігорем МІЩАНОМ махінацій з коштами, виділеними для багатодітних сімей у рамках президентської програми "Зігрій любов`ю дитину".

Як повідомили УНІАН в апараті Запорізької облдержадміністрації, відповідне розпорядження було підписане сьогодні.

"Відповідно до розпорядження, заступник голови Запорізької ОДА Олександр СІН має створити спецкомісію у складі співробітників Запорізької ОДА і позаструктурних підрозділів (тобто силових відомств і контролюючих органів за узгодженням з їх керівниками) і провести перевірку достовірності інформації в термін до 23 грудня 2008 р.", йдеться в повідомленні.

23 грудня О.СІН має відзвітувати про результати перевірки безпосередньо перед О.СТАРУХОМ.

Як повідомляв УНІАН, 1 грудня в Запоріжжі представники ряду громадських організацій провели прес-конференцію, під час якої звинуватили Р.ДРИГИНИЧА та І.МІЩАНА в махінаціях з коштами, виділеними для багатодітних сімей у рамках програми "Зігрій любов`ю дитину".

Зокрема, чиновникам інкримінувалося придбання навесні 2008 р. для багатодітної сім`ї з 12 чоловік як житло будинок в Оріхівському районі області без зручностей загальною площею 19 кв. м за 56 тис. доларів - суму, за словами учасників прес-конференції, в 5 разів більшу вартості 2-поверхових котеджів площею близько 100 кв. м, які навесні 2008 р. в Орехівському районі області можна було купити за суму в межах 50 тис. грн.

Учасники прес-конференції заявили, що автотранспорт, на який виділялися кошти, був переданий багатодітним сім`ям не у власність, а за дорученням. Вони перерахували ряд інших порушень, заявивши, що "гроші, виділені на придбання житла і автотранспорту для багатодітних сімей, пішли не за призначенням".

Р.ДРИГИНИЧ коментувати викладене під час прес-конференції відмовився.

І.МІЩАН назвав ці звинувачення спробою зведення рахунків особисто з ним


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: