" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Співвласник Дельта Банку може скористатися рейдерською атакою на ПІБ

07/10/08
Співвласник Дельта Банку Микола Лагун може підписати угоду про придбання контрольного пакета Промінвестбанку, пишуть "Экономические Известия", повідомляє джерело вищезазначеного видання.

Угода відбудеться тільки в тому випадку, якщо нинішній власник ПІБу Володимир Матвієнко передасть свої акції протягом найближчих трьох-чотирьох днів.

Учора ввечері повинне було відбутися підписання угоди між фактичним власником ПІБу Володимиром Матвієнко та українським бізнесменом Миколою Лагуном. Сторони не розголошують суму угоди і розмір пакета, придбаного паном Лагуном.

Деякі учасники ринку думають, що Микола Лагун діє разом з російським підприємцем Алішером Усмановим.

"Це буде найкращим варіантом для ПІБ, тому що фінансову підтримку банкові сьогодні зробити вже ніхто не може",- говорить неназване джерело "Экономических Известий".

Нагадаємо, що пропозиція про санацію ПІБу робили також Ощадбанк і Укрексімбанк, що були готові прийняти приватних клієнтів Промінвестбанку і надати йому ліквідність для збереження платоспроможності. Національний банк України вирішив виділити Промінвестбанкові рефінансування в сумі 5 млрд грн.

"Рейдерская атака на банк викликала панічний настрій вкладників і дострокове відкликання внесків населення, що викликало складності в проведенні платежів. У зв"язку з цим правління НБУ, уважно вивчивши ситуацію, прийняло рішення про рефінансування ліквідності банку в сумі 5 млрд грн", - відзначається в повідомленні Нацбанку.

При цьому Нацбанк підкреслює, що Промінвестбанк є досить капіталізованим, здійснює прибуткову діяльність. На початок вересня прибуток банку склав 433 млн грн.

ЗАТ Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) засновано в 1992 році. До липня 2008 року серед його акціонерів не було осіб, що володіли більш 10% статутного капіталу банку.з метою перешкодити спробі доведення вказаного банку до банкрутства та заволодіння його активами.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: