" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Співвласник Дельта Банку може скористатися рейдерською атакою на ПІБ

07/10/08
Співвласник Дельта Банку Микола Лагун може підписати угоду про придбання контрольного пакета Промінвестбанку, пишуть "Экономические Известия", повідомляє джерело вищезазначеного видання.

Угода відбудеться тільки в тому випадку, якщо нинішній власник ПІБу Володимир Матвієнко передасть свої акції протягом найближчих трьох-чотирьох днів.

Учора ввечері повинне було відбутися підписання угоди між фактичним власником ПІБу Володимиром Матвієнко та українським бізнесменом Миколою Лагуном. Сторони не розголошують суму угоди і розмір пакета, придбаного паном Лагуном.

Деякі учасники ринку думають, що Микола Лагун діє разом з російським підприємцем Алішером Усмановим.

"Це буде найкращим варіантом для ПІБ, тому що фінансову підтримку банкові сьогодні зробити вже ніхто не може",- говорить неназване джерело "Экономических Известий".

Нагадаємо, що пропозиція про санацію ПІБу робили також Ощадбанк і Укрексімбанк, що були готові прийняти приватних клієнтів Промінвестбанку і надати йому ліквідність для збереження платоспроможності. Національний банк України вирішив виділити Промінвестбанкові рефінансування в сумі 5 млрд грн.

"Рейдерская атака на банк викликала панічний настрій вкладників і дострокове відкликання внесків населення, що викликало складності в проведенні платежів. У зв"язку з цим правління НБУ, уважно вивчивши ситуацію, прийняло рішення про рефінансування ліквідності банку в сумі 5 млрд грн", - відзначається в повідомленні Нацбанку.

При цьому Нацбанк підкреслює, що Промінвестбанк є досить капіталізованим, здійснює прибуткову діяльність. На початок вересня прибуток банку склав 433 млн грн.

ЗАТ Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) засновано в 1992 році. До липня 2008 року серед його акціонерів не було осіб, що володіли більш 10% статутного капіталу банку.з метою перешкодити спробі доведення вказаного банку до банкрутства та заволодіння його активами.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: