" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Срочно

07/03/12
Львівське відділення агенства безпеки "Тайфун" за участю гр. Цяпало Г. В. захопили шляхом РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ з 14:00 17.02.2012 р. магазин ТзОВ "Юріс" за адресою м. Львів, вул. Чернівецька, 21. Викравши печатку та не маючи кворуму на зборах товариства, гр. Цяпало Г.В. та частина інших учасників товариства, підробили протокол зборів, згідно якого Цяпало Г. В. обрано директором товариства. 06.03.2012 року відбулося засідання Господарського апеляційного суду м. Львова, в результаті якого суд залишив в силі рішення суду попередньої інстанції про те, що документи, за якими колишній працівник підприємства Цяпало оформила себе директором і згодом уклала угоду з агентством безпеки «Тайфун», є недійсними.
06.03.2012 зранку працівники «Тайфуну», тягнучи працівників-акціонерів магазину за волосся і за руки, виштовхали їхіз магазину. Зараз всередині перебуває 5 «тайфунців», закрили замки своїми ключами… Одна працівниця наразі перебуває всередині. Вона взяла ніж, як озброєння, щоб її не рухали. Працівниці, котра знаходиться всередині стало погано, приїжджали дві «швидкі», «Тайфун» їх до магазину не пустив.
06.03.2012 р. відбулася зустріч з начальником Головного управління МВС України у м.Львів., на якій він сказав, щоб Агенство безпеки "Тайфун" розірвало договір з гр. Цяпало Г. В., так як суд визнав протокол зборів, згідно якого її обрано директором недійсним (отже вона не мала права укладати договір з Агенством безпеки "Тайфун"). Не зважаючи на це, станом на 14:00 07.03.2012 року працівники Агенства безпеки "Тайфун" (під керівництвом Кугєньова О. В.) залишаються в магазині, працівників-власників туди не впускають.Влада та міліція покриває протизаконні дії, бо магазин знаходиться на привабливій території біля Головного залізничного вокзалу м. Львова площею 300 м2. Влада міста неодноразово намагалася закрити магазин, виключивши світло та від’єднавши водопостачання 10 місяців тому. Коли такі дії бажаного для влади результату не дали, вони вирішили це зробити незаконним шляхом. Міліція умисно затягує провадження кримінальної справи проти Цяпало Г.В. за фактом викрадення печатки та підроблення документів (Залізничний РВ м. Львова).
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: