antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Старі борги нового власника не цікавлят

30/04/09
Постачальники готуються заблокувати роботу «Арсенів», – якщо мережа не розрахується за отриману продукцію

В Україні не залишилося практично жодної торговельної мережі, яка б розраховувалася з постачальниками вчасно. Та якщо одні ритейлери затримують проплати на два-три місяці, інші взагалі відмовляються розраховуватися за отриману продукцію у повному обсязі. Як наслідок, покупці, які все ще приходять до супермаркету, наштовхуються на напівпорожні полиці та продукти не першої свіжості.

Чи не у найгіршій ситуації опинились “Арсени”, які не так давно змінили власника. Новий господар не поспішає розраховуватися зі старими боргами, а їх у “Арсенів” чимало. Виробники та постачальники, яких буквально “кинули”, вирішили об’єднатись, щоб було легше вибивати борги. У квітні навіть створили громадське об’єднання “Асоціація виробників і постачальників”, до якого ввійшли майже півтисячі підприємств з різних регіонів України.

“Досі ми точно не знаємо, скільки заборгувала мережа супермаркетів “Арсен”, адже майже щодня до нас звертаються нові підприємства, які співпрацювали з мережею. Загальна сума уже перевищила 200 мільйонів гривень, – каже прес-секретар асоціації Вікторія Курилех. – Частина постачальників вже подала позови до господарських судів щодо стягнення з ТзОВ “ТК Інтермаркет” та ТзОВ “ТК Арсен” заборгованості. Проте у багатьох з них є сумніви щодо перспективи їх отримання, тому що у приміщеннях супермаркетів “Арсен” господарює вже інший суб’єкт підприємницької діяльності – ЗАТ РК “Євротек”. Ми навіть не знаємо достеменно, хто повинен повертати ці борги, бо “Євротек” відмовляється показувати будь-які документи. Новий власник пропонує практично усім постачальникам-кредиторам відновити поставки у супермаркети “Арсен”. Нам пропонують підписати сумнівний договір, за яким компанія визнає 50-80% боргів, а виплату залишків розтягують на 1-5 років (залежно від суми боргу). При цьому заборгованість сплачуватимуть лише в тому випадку, якщо постачальник продовжуватиме відвантажувати продукцію”.

Асоціація виробників і постачальників звернулася до місцевої влади, аби втрутилася та допомогла вирішити проблему. Якщо це не допоможе, то кредитори обіцяють почати акції протесту. Як саме вони виглядатимуть, у АВІП поки не визначились, але не виключено, що представники блокуватимуть роботу одного з супермаркетів.

“Зараз практично у всіх мережах є проблеми з проплатами. Щодо компанії “Євротек”, яка є власником не однієї мережі, то ми з ними начебто домовилися про повернення заборгованості, – каже керівник відділу збуту компанії “Кременчукм’ясо” Дмитро Самойленко. – Ми зацікавлені у співпраці з цими мережами, але, зрозуміло, що роздавати продукцію безкоштовно не будемо. Якщо компанія не виконуватиме домовленостей, шукатимемо інші шляхи збуту. У нас власні фірмові магазини у різних містах. Роздріб зараз дуже актуальний, адже люди все одно мусять їсти”.


Джерело: Високий Замок
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: