antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Столична мерія веде політику «проти киян»?

01/12/08
Київський міський голова таки домігся свого – тарифи на комунальні послуги для юридичних осіб підвищено щонайбільше у 9.5 разів. У газеті «Хрещатик» № 214 (3430) від 28 листопада 2008 року  відповідні розпорядження КМДА (№№  1661, 1662, 1663 від 27.11.2008) вже опубліковані.

Проекти цих розпоряджень були опубліковані на сайті КМДА для обговорення лише 24 листопада 2008 року, проте термін для отримання пропозицій та зауважень триває до 24 грудня 2008 року. Редакція є фактичним дублюванням прийнятих 30.10.2008 року розпоряджень КМДА №№ 1487, 1488 і 1489, які були скасовані Указом Президента України від 20.10.2008 № 1058/2008.

Проекти розпоряджень по підвищенню тарифів на комунальні послуги були надані до представництва Держкомпідприємництва у м. Києві на погодження 26 листопада 2008 вже з усіма візами відповідних посадовців, в тому числі і Київським міським головою. Не дочекавшись погодження Голови Представництва Держкомпідприємництва в м. Києві Апостолова В.Є., 27 листопада 2008 року, розпорядження вже було прийнято всупереч законодавству України.

Він єдиний, хто не поставив підпис під рішенням. Наодинці він пішов проти влади і відстоює права колективів підприємств.

Для обговорення шляхів виходу з ситуації Віталій Апостолов запросив директорів заводів на круглий стіл.

Серед присутніх – представники керівної ланки ВАТ НВП «Сатурн», ВАТ «Радар», заводу «Арсенал» та інші. Була на круглому столі і заступниця начальника ГУ з питань цінової політики КМДА Лідія Пушенко.

Гаряча дискусія точилася навколо обґрунтованості підвищення тарифів та того, як вплине цей факт на роботу підприємств, на виплату зарплат, відрахувань у пенсійний фонд.

ВАТ «Київський завод «Радар» може взагалі зупинитися через збільшення виплат за комунальні послуги. Завод уже перейшов на триденний графік роботи.

«Якщо ми зараз платимо за воду (ми не дуже потребляємо) 60 тисяч гривень, то це прийдеться платити більше 300 тисяч у місяць. Але зараз підприємство працює у триденному режимі. З 15-го листопада підвищується ще ціна на газ. І це поки що немає нової ціни на газ з 2009 року. Потім цей податок, який з 01.01. 2009 Леонід Михайлович хоче зробити. У нас, ми не енергоспоживання, ми радіоелектронікою займаємося, у нас сплати за воду складають більше 10%, хоча ще три роки тому було 4% у собівартості. Але зараз якщо ви підвищуєте у 5 разів, то зараз у собівартості – і електроенергія, і газ, і вода – буде займати близько 15-16%. Продукція дорожчає, споживачі будуть відмовлятися від цієї продукції. Підприємство зупиниться. Ми вступили в СОТ, нам треба конкурувати», - розповів директор з економіки – заст. голови правління ВАТ «Київський завод «Радар» Валентин Вакуленко.

У чотири рази збільшаться виплати за комунальні послуги у заводу «Арсенал». У 2007 році в середньому затрати на воду складали 367 тисяч гривень на рік, зі збільшенням тарифів сума зросте до 2,2 млн. грн. 

«По-перше, всі ці заходи вони необґрунтовані, по-друге вони призведуть до того, що будуть звільнені працівники з підприємств і будуть переведені на мінімальні зарплати. Це питання настільки соціальне, що, мабуть, у тих розрахунках першим повинно бути питання – наскільки соціально це вдарить по основних підприємствах, які забезпечують бюджет, - заявив голова профспілки працівників інноваційних і малих підприємств Валерій Бохонський.
 
Заступниця начальника ГУ з питань цінової політики Лідія Пушенко провину за різке підвищення тарифів фактично переклала на плечі підприємств: «Ми вивішували на сайті розпорядження. Щоб підприємства дали свої зауваження. Ви повинні були дати розрахунки – як вплине на фінансовий стан підприємства збільшення тарифів, як збільшаться витрати і як це позначиться на собівартості продукції. Ще у вересні розмістили на сайті проект розпорядження. Зауважень ніхто не надіслав. Ніхто з розрахунками не прийшов».

«Ви повинні розуміти наслідки. У вас розрахунків не було. Було тільки таке – збільшимо в 5 разів, в 10. Наслідків для підприємств ви не розрахували. Більше того, вся процедура підвищення порушена – повідомлення, оприлюднення, обговорення, висновки фахівців… А тепер ще взяли його і підписали без погодження з Держкомпідприємництва», - відповів на аргументацію Лідії Пушенко Віталій Апостолов.

Оскільки підвищення тарифів на комунальні послуги для підприємств може мати серйозні наслідки, аж до закриття заводів, профспілки готують велику акцію протесту. На вулиці Києва вийдуть до мільйона людей, - заявив Валерій Бохонський.
Віталій Апостолов запропонував керівникам підприємств написати листи на Президента України та голову КМДА із економічним обґрунтуванням – до чого призведе підвищення тарифів.


Валентин Ніколаєв,
Antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: