antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Столичні підприємці готуються до масових акцій протесту.

08/09/08
Про це вони заявили сьогодні під час прес-конференції в агентстві «Укрінформ».
Власники МАФів (малих архітектурних форм – ред.) занепокоєні політикою КМДА, яка робить усе, аби знищити малий бізнес у столиці. Мова йде про демонтаж кіосків та невеликих крамничок. На думку столичного голови Леоніда Черновецького, МАФи спотворюють зовнішній вигляд Києва, не вписуються в архітектурний ансамбль.

Опікуються долею підприємців і в представництві Держкомпідприємництва в місті Києві. Голова представництва Віталій Апостолов заявив на прес-конференції, що міська влада відповідно до своєї постанови N 58/58 найближчим часом може ліквідувати понад 7 тисяч МАФів. Через це без роботи та засобів до існування залишаться понад 20 тисяч осіб. "Все робиться для того, щоб на місці нинішніх малих архітектурних форм відразу спорудити інші, які належатимуть особам, близьким до керівництва міста, і таким чином прибрати цей вид бізнесу до своїх рук", - зазначив пан Апостолов.

Підприємці висунули столичній владі кілька вимог: по-перше, скасувати рішення Київради № 58/58 від 17.07.2008 р. «Про заходи щодо впорядкування об’єктів торгівлі (малих архітектурних форм)»; по-друге, припинити демонтаж будь-яких малих архітектурних форм у Києві та вважати законно діючими ті, що мають, мали або вчасно звертались за отриманням дозвільної документації; по-третє, затвердити склад робочих комісій щодо вивчення питань функціонування малих архітектурних форм в районах Києва. А також надати підприємцям, чиї МАФи було демонтовано, місця для відновлення кіоску чи крамниці. Підприємці вважають за потрібне провести інвентаризацію малих архітектурних форм з метою виявлення легітимності оренди земельних ділянок, а також наявності з моменту існування МАФ дозвільної документації. В разі, якщо влада не пристане на ці вимоги, власники МАФів та працівники кіосків і крамничок, готові вийти на вулиці Києва.
Першу акцію протесту заплановано на 10 вересня.


Источник: Пресс-центр АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: