antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Сторони конфлікту навколо дніпропетровського 34 каналу досягли згоди

26/11/08
Сторони конфлікту, який розгорнувся навколо дніпропетровського 34 каналу, досягли згоди.
 
Про це повідомив «Телекритику» директор 34 телеканалу Володимир Білий. За словами пана Білого, у ніч з 25 на 26 листопада сторони конфлікту сіл за стіл переговорів і досягли низки основних домовленостей, про що і було повідомлено в прямому ефірі телеканалу о 9 годні ранку.
 
Зокрема, за результатами переговорів, 34 канал продовжить працювати, залишаючись равновідділаним від усіх політичних сил. Керівники телеканалу Євген Надіон та Володимир Білий залишаться на своїх посадах.
 
«Емоцій у цьому конфлікті було через край, але всі сторони переговорів змогли їх відкинути, і тому я хочу висловити вдячність Олегу Царьову та Михайлові Соколову за виважену та помірковану позицію. Я вдячний за втручання і допомогу у розв’язанні конфлікту депутатам міської ради, а також меру міста Івану Куліченку та губернатору Віктору Бондарю. Головне – що все залишається на своїх місцях. Муніципальний канал у міста буде, і він буде працювати, і надалі залишаючись незаангажованим», - підсумував Володимир Білий. Переговори сторін щодо деталей триватимуть.
 
Нагадаємо, 24 листопада, очікуючи на рейдерське захоплення, колектив муніципального каналу оголосив голодування. Конфлікт виник після того, як Євген Надіон та Володимир Білий, кожен із яких володіє 18% акцій, передали свої пакети в управління сторонній компанії, аби, за їхніми словами, убезпечити свою власність від рейдерів. За неофіційною інформацією, першопричиною конфлікту є спроба народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко Михайла Соколова та Гарегіна Арутюнова отримати контроль над каналом; після цього воно начебто мають намір передати його керівнику дніпропетровських регіоналів Олегу Царьову. 25 листопада ІА «Новий міст» оприлюднило документ, який доводить, що офшорна компанія, що володіє 32% «34 каналу», належить Михайлові Соколову. Ця компанія ініціювала позачергові збори акціонерів, що мають відбутись 26 грудня.


Джерело: Телекритика
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: