antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СУДДІ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ НАГАДАЛИ ПРО ДОЛЮ ЗВАРИЧА!

22/01/13
«Рейдерів і «колядників» - за грати! Шахраї та бандити захоплюють чуже майно під «кришею» суддів» - під таким лозунгом у вівторок, 22 січня, з 9.30 до 12.00 відбулася акція протесту, у вигляді  театралізованого дійства,  біля будівлі Вищого спеціалізованого суду України  з розгляду цивільних і кримінальних справ (вул. Пилипа Орлика, 4а). 
 
Як зазначається в листівці, Павло  Гвоздик, обіймаючи посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області в 2005-2010 роках, тиснув на місцеві суди Івано-Франківщини задля прийняття ними рішень на користь рейдера, який приятелює з П. Гвоздиком.
 
Учасники акції колядували та засівали фальшивими доларовими купюрами, тим самим нагадуючи про долю «судді-колядника» Зварича.
Поштовхом для пікету стала історія Андрія Яковини - підприємця з Івано-Франківська, у якого група  рейдерів за допомогою незаконних рішень українських суддів відібрала бізнес, а зараз намагається забрати останнє, що в нього залишилося, – квартиру, де він мешкає разом з дружиною та чотирма дітьми. 
 
 
 
 
 
 
22.01.2013 15:05:43
ІА "АНТИРЕЙДЕР"
Фото: toxi4
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: