antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Суддів закликали до чистоти

07/11/08
Глава Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк закликає суддівський корпус адміністративних судів до самоочищення.

Про це він повідомив журналістам у п"ятницю, передає Ліга.net.

"Ми маємо повною мірою застосовувати механізм самоочищення суддівського корпуса адміністративних судів від тих, хто зловживає повноваженнями судді, виносить неправосудні рішення, порушує присягу, недбало ставиться до виконання обов"язків судді", - сказав Пасенюк.

Глава ВАСУ підкреслив, що на порушення закону з боку суддів має бути адекватна правова реакція.

Разом з тим, Пасенюк звернувся до органів суддівського самоврядування, кваліфікаційних комісій з вимогою не виявляти терпимість до тих суддів, які своїми діями політизуються судочинство, зловживають своїм статусом і виносять політично мотивовані і свідомо неправосудні рішення.

Раніше в п"ятницю Пасенюк повідомив, що Вищий адміністративний суд звернувся до всіх галузей влади України з проханням ужити заходів для недопущення втручання в діяльність судової влади і, зокрема, системи адміністративних судів.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: