antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Світові ціни на металопродукцію досягли дна

21/11/08
Ціни на металопродукцію на світових ринках досягли до свого мінімуму, і подальше їх зниження не очікується.

Як повідомляє агентство "Уніан", таку думку в п"ятницю на прес-конференції висловив міністр промислової політики Володимир Новицький.

За його словами, вже з`явилися окремі сигнали щодо укладання контрактів на придбання металопродукції за вищими цінами.

Водночас, за даними міністра, обсяг завантаження українських металургійних підприємств у листопаді-грудні не зростатиме.

"А це означає збереження обсягів виробництва на рівні не більш як 40% від їхніх виробничих потужностей", - уточнив Новицький.

Також міністр зазначив, що великі запаси металопродукції, які накопичилися за останні місяці на складах і портах, не дають змоги говорити про поліпшення ситуацію з реалізацією металопрокату до кінця цього року.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: