antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


The Financial Times пророкує масові звільнення в банках

11/11/08
Американський банківський сектор в листопаді 2008 року може втратити ще 70 тисяч робочих місць, пише газета The Financial Times. Багато фінансових організацій переглядають свої фінансові плани на 2009 рік і планують скорочення, щоб знизити видатки в умовах глобальної фінансової кризи. При цьому загальна кількість звільнених банкірів в усьому світу може перевищити 200 тисяч. На кінець жовтня кількість робочих місць у банках по всьому світі вже знизилося на 150 тисяч.

Як очікується, велика частина скорочень припаде на інвестиційні підрозділи банків. Саме цей напрям банківської діяльності в США вважається найбільш постраждалим від фінансової кризи. За оцінкою Федеральної резервної системи (ФРС) США, в найближчі кілька років в одному лише Нью-Йорку роботу втратять від 55 до 78 тисяч працівників фінансового сектора.

6 листопада 2008 року два великі американські банки Citigroup і Goldman Sachs оголосили про підготовку скорочення штату. Колишній інвестиційний банк Goldman Sachs має намір звільнити 3200, а Citigroup - 9100 осіб. При цьому в Citigroup з початку 2008 року роботи вже позбулися 23 тисячі осіб. З Merrill Lynch було звільнено близько 5700, а Morgan Stanley зменшив штат на 4400.

На початку жовтня найбільше американське кадрове агентство Whitney Group, яке займається пошуком топ-менеджерів для роботи на Волл-стріт, оголосило, що відчуває брак коштів і не може платити працівникам зарплату. Прибутки агентства знизилися через масові звільнення в американському банківському секторі. У жовтні на рахунку Whitney Group було лише 100 тисяч доларів, тоді як за підсумками 2007 року компанія одержала прибуток в 30 мільйонів доларів.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: