antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тимошенко пропонує грітися сміттям і біогазом

14/01/09
Прем"єр Юлія Тимошенко пропонує в умовах газової кризи активізувати роботу в напрямку розробки альтернативних джерел енергії. Про це вона заявила на прес-конференції у середу. "Я пропоную активізувати напрямок роботи по заміні первинних енергоносіїв", - сказала вона. Тимошенко повідомила, що звернулася під час зустрічі з представниками великих японських корпорацій з пропозицією щодо "залучення японських корпорацій для роботи по перетворенню всіх звалищ побутових відходів в синтетичне паливо, яке також може використовуватися України й теплом, і гарячою водою".

"Крім того, може бути біогаз, який може бути отриманий по спеціальним технологіям. У України  є для цього спеціальна сировина. Все що про я говорю відпрацьовувалось і раніше, Але зараз я вважаю, нам треба самим жорстким чином перейти на цю стратегію, і зробити так, щоб споживання природного газу було мінімізовано повністю", - сказала Тимошенко. Крім того, Тимошенко анонсувала, що у п"ятницю буде проведено нараду з фахівцями щодо нової концепції розробки власних родовищ газу, зокрема, на шельфі Чорного моря.

"Ми робитимемо все необхідне, щоб були фінанси й організаційні можливості для збільшення видобутку природного газу в Україні. Я хочу, щоб ця важка ситуація, яка склалася, стала новим поштовхом альтернативних щодо газу джерел і щодо використанню всіх технологій по енергозбереженню", - заявила прем"єр.

Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: