antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тимошенко пропонує грітися сміттям і біогазом

14/01/09
Прем"єр Юлія Тимошенко пропонує в умовах газової кризи активізувати роботу в напрямку розробки альтернативних джерел енергії. Про це вона заявила на прес-конференції у середу. "Я пропоную активізувати напрямок роботи по заміні первинних енергоносіїв", - сказала вона. Тимошенко повідомила, що звернулася під час зустрічі з представниками великих японських корпорацій з пропозицією щодо "залучення японських корпорацій для роботи по перетворенню всіх звалищ побутових відходів в синтетичне паливо, яке також може використовуватися України й теплом, і гарячою водою".

"Крім того, може бути біогаз, який може бути отриманий по спеціальним технологіям. У України  є для цього спеціальна сировина. Все що про я говорю відпрацьовувалось і раніше, Але зараз я вважаю, нам треба самим жорстким чином перейти на цю стратегію, і зробити так, щоб споживання природного газу було мінімізовано повністю", - сказала Тимошенко. Крім того, Тимошенко анонсувала, що у п"ятницю буде проведено нараду з фахівцями щодо нової концепції розробки власних родовищ газу, зокрема, на шельфі Чорного моря.

"Ми робитимемо все необхідне, щоб були фінанси й організаційні можливості для збільшення видобутку природного газу в Україні. Я хочу, щоб ця важка ситуація, яка склалася, стала новим поштовхом альтернативних щодо газу джерел і щодо використанню всіх технологій по енергозбереженню", - заявила прем"єр.

Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: