antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тимошенко звільнила Хорошковського

28/01/09
Валерій Хорошковський звільнений з посади голови Державної митної служби України.

Відповідне рішення в середу ухвалив Кабінет Міністрів, про що журналістам повідомив Міністр оборони Юрій Єхануров.

Вранці був оприлюднений указ президента про призначення Хорошковського першим заступником голови Служби безпеки України.

При цьому вранці надійшла інформація про те, що в середу уряд має намір відправити у відставку главу Державної митної служби Хорошковського, повідомляє Ліга.net.

За офіційною версією, Хорошковський мав піти з посади через різке падіння митних надходжень у бюджет (за даними за січень - 31% від плану).

У той же час, у неформальних бесідах соратники Тимошенко визнали, що Хорошковський втрачає своє крісло через лояльність до Дмитра Фірташа - співвласника скандально відомої газової компанії "Росукренерго".

Ще рік назад Тимошенко дуже високо оцінювала результати роботи Хорошковського на посаді глави української митниці. Вона відзначала, що усього лише за два перших місяці йому удалося збільшити надходження в бюджет у два рази.


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: