antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Титанова війна» триває: 13 листопада люди проситимуть не знищувати їхні села

12/11/12
 
Не знищувати домівки сотень селян Житомирщини і не дозволити підприємству Дмитра Фірташа видобувати титан на 6 тисячах гектарів проситимуть люди 13 листопада.
 
Саме у цей день в обласній раді заплановано провести засідання постійної комісії з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.
 
Представники громадського руху сподіваються, що під час цього зібрання правовими методами вдасться відвернути загрозу — домогтися зняття дозвільних проектів рішень з розгляду сесії.
 
Проблема полягає у тому, що на черговій сесії обласної ради депутати планують віддати більше 6 тисяч гектарів землі на Житомирщині під розробку титанових кар’єрів.
 
Зараз в області працює тільки Іршанський кар’єр, який вже змусив десятки людей виїхати із рідних сіл. Вода у криницях стала непридатною до пиття, повітря – забруднене, земля перестала родити.
 
У Іршанську титан видобуває компанія «Кримський титан», якою на 50% володіє OstChem холдинг. Він у свою чергу входить до групи компаній DF (GDF), що розшифровується як Дмитро Фірташ.
 
Ця компанія у своєму звіті писала, що планує розширити видобуток титанових руд на Житомирщині.
 
А сам Дмитро Фірташ підтвердив, що розробляти нові родовища на Житомирщині буде його підприємство. І він не розуміє, чому люди можуть бути проти того, щоб видобувати руду.
 
Вперше землю під кар’єри зі скандалом виділяли у червні. Але цього разу площі, які депутати хочуть віддати компанії Фірташа, удвічі більші.
 
Громадськість нині акумулює зусилля на подальшу боротьбу.
 
Так, координатор руху опору Радомишльського району, інвалід І групи Юрій Докиль розповідає газеті «День»: «Сільська рада села Чайківка, громаду якого я представляю, не дала згоду на розробку родовищ. Не розглядала відповідний проект рішення й сесія районної ради.
Тому нам, перш за все, важливо знати: якою є юридична база для надання дозволу обласною радою. Ми хочемо знати всі тонкощі справи, для цього задіяли юристів.
 
Хоча й звичайному селянину зрозуміло, що тут порушується ціла низка законодавчих українських і міжнародних документів, серед яких вирізняється ратифікована Україною в 1999 році Орхуська конвенція. Одне з її положень твердить: питання видобутку корисних копалин на території, що перевищує 25 га, підлягає громадському обговоренню. А нас ніхто не запитав».
 
Якщо 13 листопада на комісії людей ніхто не почує, то вони будуть пікетувати обласну раду та позиватись до Європейського суду.
 
 
 
Джерело:  «1.zt.ua»  
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: