antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«ТКС» заявляє, що немає жодного стосунку до житлових будинків на Скоропадського, підрядники будівництва яких звинувачують холдинг у небаж

17/12/08
Група компаній «ТКС» заявляє, що немає жодного стосунку до житлових будинків на Скоропадського, підрядники будівництва яких звинувачують холдинг у небажанні розплачуватись з підрядниками.

Про це йдеться в офіційній заяві ТКС, яку розповсюдила прес-служба групи компаній «ТКС».

«16 грудня 2008 року керівники компаній «Політерм» п. Джумбер Дзігуа, компанії «Аутпост» п. Віталій Устінов, провели прес-конференцію, на якій озвучили неправдиву інформацію стосовно групи компаній «ТКС». Групу компаній «ТКС» звинувачено у нібито у будівельній афері в Трускавці, в результаті якої були ошукані пайовики та підрядники будівництва житлових будинків по вул. Скоропадського.

Повідомляємо, що жодне з підприємств, які входять в групу компаній «ТКС», не мають прямого чи опосередкованого відношення до будівництва вищезазначених будинків. Звинувачення вищезгаданих осіб є безпідставними, та розцінюється нами, як наклеп, що завдає шкоди діловій репутації групи компаній «ТКС». Метою таких дій, ми вважаємо, є підготовка рейдерських атак на підприємства групи компаній «ТКС», — йдеться в заяві.

«ТКС» висловлює подив з приводу заяв «Аутпосту». «Нас дивує позиція охоронної компанії «Аутпост», нашого колишнього контрагента, з яким ми були змушені розірвати угоди через надання неякісних послуг з охорони наших об’єктів. Розцінюємо участь керівництва компанії «Аутпост» в заходах, які направлені на дискредитацію репутації групи компаній «ТКС», як кроки до насильного нав’язування своїх послуг як охоронної фірми», — наголошено в заяві.

Нагадаємо, сьогодні на прес-конференції керівники компаній «Політерм» та «Аутпост» розповіли, що ТКС за пайові внески почало будівництво 3 будинків — 36-ти квартирний будинок по вул. Скоропадського,3, 64-квартирний будинок по вул. Скоропадського, 7, 99-квартирний будинок по вул. Скоропадського, 9 — загалом 199 квартир. З серпня 2004-го до січня 2005-го року згідно договору про пайову участь у будівництві майбутні власники помешкань перерахували 100% коштів на рахунок однієї із структур «ТКС» — підприємства «Делакс Україна» із розрахунку від 500 до1500 дол. за один квадратний метр.

Очікувалося, що ці будинки будуть здані в експлуатацію у третьому кварталі 2005 року. Проте станом на липень 2008 року готовність об’єктів до здачі складала лише 60%. У даних будинках до сьогодні немає жодних комунікацій: не завершено роботи по теплопостачанню, водовідведенню, електроснащенню, не встановлено ліфти, в одному з будинків протікає дах, в іншому - вода затікає в підвал.

Керівники двох підрядних організацій наголосили, що ТКС не сплачує за надані роботи, при чому просто ігнорує звернення підрядників. Сума заборгованості досягла кількох мільйонів гривень.


Джерело: PRESSTIME.COM.UA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: