antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«ТКС» заявляє, що немає жодного стосунку до житлових будинків на Скоропадського, підрядники будівництва яких звинувачують холдинг у небаж

17/12/08
Група компаній «ТКС» заявляє, що немає жодного стосунку до житлових будинків на Скоропадського, підрядники будівництва яких звинувачують холдинг у небажанні розплачуватись з підрядниками.

Про це йдеться в офіційній заяві ТКС, яку розповсюдила прес-служба групи компаній «ТКС».

«16 грудня 2008 року керівники компаній «Політерм» п. Джумбер Дзігуа, компанії «Аутпост» п. Віталій Устінов, провели прес-конференцію, на якій озвучили неправдиву інформацію стосовно групи компаній «ТКС». Групу компаній «ТКС» звинувачено у нібито у будівельній афері в Трускавці, в результаті якої були ошукані пайовики та підрядники будівництва житлових будинків по вул. Скоропадського.

Повідомляємо, що жодне з підприємств, які входять в групу компаній «ТКС», не мають прямого чи опосередкованого відношення до будівництва вищезазначених будинків. Звинувачення вищезгаданих осіб є безпідставними, та розцінюється нами, як наклеп, що завдає шкоди діловій репутації групи компаній «ТКС». Метою таких дій, ми вважаємо, є підготовка рейдерських атак на підприємства групи компаній «ТКС», — йдеться в заяві.

«ТКС» висловлює подив з приводу заяв «Аутпосту». «Нас дивує позиція охоронної компанії «Аутпост», нашого колишнього контрагента, з яким ми були змушені розірвати угоди через надання неякісних послуг з охорони наших об’єктів. Розцінюємо участь керівництва компанії «Аутпост» в заходах, які направлені на дискредитацію репутації групи компаній «ТКС», як кроки до насильного нав’язування своїх послуг як охоронної фірми», — наголошено в заяві.

Нагадаємо, сьогодні на прес-конференції керівники компаній «Політерм» та «Аутпост» розповіли, що ТКС за пайові внески почало будівництво 3 будинків — 36-ти квартирний будинок по вул. Скоропадського,3, 64-квартирний будинок по вул. Скоропадського, 7, 99-квартирний будинок по вул. Скоропадського, 9 — загалом 199 квартир. З серпня 2004-го до січня 2005-го року згідно договору про пайову участь у будівництві майбутні власники помешкань перерахували 100% коштів на рахунок однієї із структур «ТКС» — підприємства «Делакс Україна» із розрахунку від 500 до1500 дол. за один квадратний метр.

Очікувалося, що ці будинки будуть здані в експлуатацію у третьому кварталі 2005 року. Проте станом на липень 2008 року готовність об’єктів до здачі складала лише 60%. У даних будинках до сьогодні немає жодних комунікацій: не завершено роботи по теплопостачанню, водовідведенню, електроснащенню, не встановлено ліфти, в одному з будинків протікає дах, в іншому - вода затікає в підвал.

Керівники двох підрядних організацій наголосили, що ТКС не сплачує за надані роботи, при чому просто ігнорує звернення підрядників. Сума заборгованості досягла кількох мільйонів гривень.


Джерело: PRESSTIME.COM.UA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: