antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Топ-менеджери Goldman Sachs відмовилися від бонусів

17/11/08
Сім топ-менеджерів Goldman Sachs, включаючи головного виконавчого директора банку Ллойда Бленкфейна, вирішили відмовитися від річних бонусів,

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс Україна" з посиланням на The Wall Street Journal. Це рішення менеджерів у неділю було схвалено радою директорів.

За прикладом керівників банку можуть піти і менеджери інших компаній Уолл-стріт, пише газета.

Керівники Goldman Sachs обмежаться тільки одержанням зарплати, що складає в них по 600 тис. дол. на рік. Рік назад Бленкфейн одержав у вигляді акцій і готівкових бонусів 68,5 млн. дол.

Goldman Sachs менше інших фірм Уолл-стріт постраждав від фінансової кризи, проте, його акції в 2008 році упали на 60%, у поточному кварталі, за прогнозами, він уперше може отримати збиток.

Як вважають аналітики, з огляду на важкий стан світової економіки, премії менеджерів вищої ланки на Уолл-стріт можуть скоротитися цього року в середньому на 70%, у той час як виплати більш дрібним службовцям знизяться на 10-45%.

Скорочення щорічних премій відбуваються не тільки через важке становище американської економіки, але і під тиском політиків.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: