інформаційні пікети" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Три дні поспіль, з 17 до 19 червня, активісти Антирейдерського союзу підприємців України проводили пікет

19/06/08
Три дні поспіль, з 17 до 19 червня, активісти Антирейдерського союзу підприємців України проводили інформаційні пікети біля приміщення Вищого господарського суду України та офісу будівельної компанії «Каштанове місто». В суді на 19 червня був призначений розгляд справи за позовом Товариства «Знання» України до рейдерів, що брутально порушуючи закони за безцінь силоміць привласнили собі права на готель «Знання». А «Каштанове місто» - ініціатор оборудки, бо ще 2003 року ця компанія зацікавилася готелем в привабливому районі Києва, оборудку ж з привласнення готелю здійснили споріднені з нею фірми. Втім, засідання суд переніс на 25 червня. Весь цей час Антирейдерський союз активно інформуватиме громадськість, суддів, а також клієнтів фірм-шахраїв про брутальне нехтування законом та цинічну спробу заволодіти майном найстарішої громадської організації України, котра вже 60 років об’єднує вчених, викладачів та просвітників.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: