antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ціна на російський газ цього року не підвищиться?

06/11/08
Екс-міністр палива й енергетики, депутат від Партії регіонів Юрій Бойко допускає, що ціна на газ, який Росія буде постачати Україні в 2009 році, може зберегтися на рівні поточного року.

Про це він сказав в ефірі радіо "Ера" у четвер зранку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ціна на газ дійсно жорстко прив"язана до нафтової ціни. Там є спеціальна формула. Простіше сказати, що ціна на газ пов"язана з ціною на мазут, на газоль, а їхня ціна, у свою чергу, пов"язана з ціною на нафту", - сказав Бойко.

"Ми дійсно можемо очікувати, що якщо продовжиться ця тенденція, якщо ціна на нафту залишиться на сьогоднішньому рівні, ціна на газ повинна бути не вище, ніж $179,5 за 1 куб м", - додав він.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: