" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ТСК: У екс-директора "Індар" О.Лазарєва – є потужний спонсор

26/11/11
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Заступник голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ПрАТ "Індар", народний депутат Володимир Карпук переконаний, що екс-директор заводу О. Лазарєв має підтримку від певних осіб, що знаходяться при владі. Про це він повідомив в коментарі УНН.

"Є люди, які стоять за Лазарєвим, адже є публікації у таких відомих і солідних виданнях, ви знаєте їхню приналежність, значить хтось захищає Лазарєва та формує думку, що саме завдяки цій людині Україна завдячує діяльності інсулінового заводу", - зазначив народний депутат.

Згідно з інформацією експертів у сфері PR, подібні послуги коштують близько 50 тисяч доларів на місяць.

Як повідомляв УНН, екс-голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Олександра Кужель висловила припущення про те, що діяльність колишнього керівника заводу з виробництва інсулінів "Індар" Олексія Лазарєва здійснювалася під протекцією представників Комуністичної партії України.

На думку О.Кужель, діяльність О.Лазарєва з розкрадання майна "Індару" була можлива лише за наявності "хорошого даху".
"Мені говорили, він (Лазарєв – Ред.) фінансував Компартію", - зазначила О.Кужель.Джерело: «УНН »

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: