antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Цукровиробники просять Ющенка і Тимошенко про захист

21/11/08
Цукровиробники України звернулися з відкритим листом до Президента України Віктора ЮЩЕНКА, Верховної Ради України і прем`єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО з вимогою вжити заходи для захисту галузі.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив сьогодні голова правління Національної асоціації цукровиробників України «Укрцукор» Микола ЯРЧУК.

За словами М.ЯРЧУКА, сьогодні в галузі накопичилося багато негативних чинників. До переробки буряків приступили всього 70 заводів із 104, які одержали квоту. Крім того, імпорт цукру тростинного і цукровмісних продуктів негативно впливає на внутрішній ринок, знижуючи ціни на продукцію. Таким чином, виробники змушені продавати цукор нижче собівартості. Виробники заявили, що якщо не будуть вжиті адекватні заходи, галузь опиниться на межі розвалу.

У своєму зверненні працівники цукрової галузі просять захистити внутрішній ринок від надходжень у режимі вільної торгівлі з Білорусі тростинного цукру. Крім того, вони просять заборонити ввезення на митну територію України цукру-сирцю тростинного, цукровмісних продуктів і хімічних цукрозамінників і переглянути в бік збільшення ставки ввізного мита на цукор і цукровмісні продукти.

Також цукровиробники просять закупити до Аграрного фонду цукор в обсягах, передбачених законодавством, а також продовжити терміни повернення кредитів, одержаних цукровими заводами і цукровими компаніями, до 1 вересня 2009 року.

Крім того, просять прийняти мораторій на зростання цін на газ для підприємств цукрової галузі до завершення сезону переробки цукрових буряків.

Також виробники звертаються до уряду з проханням сприяти просуванню українського цукру на зовнішні ринки.

Цукровиробники просять уряд продовжити державну підтримку виробників цукрових буряків на рівні 1,5 тис. грн. на гектар посіву.

Вони висловили сподівання, що їхні прохання будуть почуті і реалізовані. Інакше вони не виключають проведення мітингів, акцій протесту тощо.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: