antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Турчинов пропонує почати розпродаж з "Укртелекому" - японцям

22/10/08
Перший віце-прем"єр-міністр Олександр Турчинов вважає, що відновити процес приватизації для залучення коштів на боротьбу з наслідками фінансової кризи можна розпочати з "Укртелекому", яким можуть зацікавитися деякі японські компанії.

"Ми не виключаємо залучення інвесторів, зокрема, з Японії, до участі в приватизації "Укртелекому", - заявив перший віце-прем"єр журналістам у середу, повідомляє УНІАН.

"За попередньою оцінкою фахівців і експертів, є ресурси у потужних японських компаній, які могли б бути зацікавленими дати реальну ціну за "Укртелеком", тому що за безцінь купити охочих багато, а в цих умовах нас цікавить реальна ціна", - сказав Турчинов.

Він зазначив, що питання приватизації "Укртелекому" порушувалося на засіданні Ради нацбезпеки і оборони. "Президент сказав, що він подумає з цього приводу, але довго думати вже немає часу", - сказав Турчинов.

ВАТ "Укртелеком" - національний оператор фіксованого зв"язку (більше 10 млн. абонентів), надає також послуги мобільного зв"язку (більше 16 тис. абонентів).

Дохід компанії в 2007 році становив більше 8 млрд. грн., чистий прибуток - 267 млн. грн., що порівняно з 2006 роком менше на 40%, а з 2005 роком - в 2 рази.

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план "Укртелекому" на 2008 рік, яким передбачено, що компанія одержить 7 млрд. 498 млн. 800 тис. грн. доходів, витрати сягатимуть 7 млрд. 490 млн. 100 тис. з прибутком 8,7 млн. грн.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: