antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Турчинов пропонує почати розпродаж з "Укртелекому" - японцям

22/10/08
Перший віце-прем"єр-міністр Олександр Турчинов вважає, що відновити процес приватизації для залучення коштів на боротьбу з наслідками фінансової кризи можна розпочати з "Укртелекому", яким можуть зацікавитися деякі японські компанії.

"Ми не виключаємо залучення інвесторів, зокрема, з Японії, до участі в приватизації "Укртелекому", - заявив перший віце-прем"єр журналістам у середу, повідомляє УНІАН.

"За попередньою оцінкою фахівців і експертів, є ресурси у потужних японських компаній, які могли б бути зацікавленими дати реальну ціну за "Укртелеком", тому що за безцінь купити охочих багато, а в цих умовах нас цікавить реальна ціна", - сказав Турчинов.

Він зазначив, що питання приватизації "Укртелекому" порушувалося на засіданні Ради нацбезпеки і оборони. "Президент сказав, що він подумає з цього приводу, але довго думати вже немає часу", - сказав Турчинов.

ВАТ "Укртелеком" - національний оператор фіксованого зв"язку (більше 10 млн. абонентів), надає також послуги мобільного зв"язку (більше 16 тис. абонентів).

Дохід компанії в 2007 році становив більше 8 млрд. грн., чистий прибуток - 267 млн. грн., що порівняно з 2006 роком менше на 40%, а з 2005 роком - в 2 рази.

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план "Укртелекому" на 2008 рік, яким передбачено, що компанія одержить 7 млрд. 498 млн. 800 тис. грн. доходів, витрати сягатимуть 7 млрд. 490 млн. 100 тис. з прибутком 8,7 млн. грн.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: