antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Адміністрації президента заявили, що студента у міліції закатували

18/06/10
Ганна Герман вважає, що багатотисячна молодь повинна цілодобово стояти біля Шевченківського РВВС і вимагати звільнення та притягнення до відповідальності винних у смерті студента.

Студента Ігоря Індила закатували у Шевченківському РВВС міста Києва. Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Якби ми були справді вільною країною, то сотні тисяч молодих людей цілодобово стояли б біля Шевченківського РВВС і таки добилися б того, щоб у відставку пішли і були притягнуті до кримінальної відповідальності ті, хто вбили цього хлопця", - сказала вона.

"Я не вірю у версію міліції про те, що та дитина впала і забилася на лінолеумі. Можливо, я погана влада, бо я маю вірити міністру внутрішніх справ, але я мама, і я в це повірити не можу, бо я знаю, як та мама приїжджала за тілом своєї дитини", - зазначила Герман.

"Якби ми мали справді вільне суспільство, суспільство високої свідомості, то молоді люди масово вийшли б на захист того хлопця, якого закатували у тому слідчому ізоляторі", - наголосила вона.

Як відомо, у Шевченківському райуправлінні міліції в Києві помер майже 20-річний студент Ігор Індило. За результатами першої експертизи, причина смерті - травма голови. У міліції стверджують, що Індило був дуже п"яний і сам декілька разів упав і вдарився.

28 травня у зв"язку із загибеллю студента прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками райвідділу міліції - за ст. 365 Кримінального кодексу, санкція за якою передбачає позбавлення волі до 10 років.

Начальник Київської міліції Олексій Крикун усунув від виконання обов"язків начальника Шевченківського райуправління міліції, його заступника, помічника начальника чергової частини - оперативного чергового та дільничного на час проведення внутрішнього службового розслідування та розслідування прокуратурою цієї кримінальної справи.

Про необхідність ексгумації тіла Індила заявляла уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, яка переконана, що студента вбили.


Джерело: ТСН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: