antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У банкоматах Промінвестбанку виникли перебої з готівкою

10/10/08
У четвер в більшості регіонів запрацювали банкомати "Промінвестбанку", в якому Нацбанк ввів тимчасову адміністрацію з причини погіршення його фінансового стану. «Сегодня» нагадує, що в середу в деяких областях люди за картками Піба не могли отримати грошей. А ось в столиці ситуація загострилася у четвер. З самого ранку у банкоматів почали збиратися люди, які намагалися зняти готівку зі своїх карток. Зробити це їм вдавалося далеко не скрізь - у Промінвестбанку перебої з грошима в банкоматах.

У банку запевняють, що затримки з виплатами готівки — це тимчасовий захід, пов`язаний з перевірками у зв`язку з приходом нової тимчасової адміністрації, призначеної Нацбанком.


Джерело: УНIАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: