antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Чернівцях міська влада викидає на вулицю сім’ї з дітьми

16/06/09
Лариса Цуркан, координатор НАС у Чернівцях, разом з сусідами два роки веде війну з місцевою владою за право приватизувати житло, у якому мешкає – гуртожиток по вулиці Чехова, 23.

На її боці – Указ Президента України №1073/2008 від 24 листопада 2008 року, яким гарантоване право на приватизацію житла мешканцям гуртожитків. Але, на жаль, як часто буває у нашій державі, закони та укази призначенні народу, але слугують тим, хто їх вигадує – владі.

Але справа в тому, що ще у 2003 році у гуртожитку почали робити капітальний ремонт, закінчивши його у 2006-му. А після виходу указу Президента на це житло почали претендувати місцеві можновладці.

«Вони почали виселяти нас, обкрадати, і вже 2 роки знущаються – відключили світло, воду та газ», – розповіла Лариса Цуркан. – «Це беззаконне свавілля! Вони настільки знахабніли, що не зважають на нас жодної уваги.

Коли їм вигідно – кажуть, що прописка не передбачена, і житло не може бути віддано мешканцям, тому що гуртожиток є нежитловим фондом. У той самий час роблять гуртожиток житловим фондом для місцевих чиновників, а нас викидають на вулицю».

Зараз у гуртожитку мешкає 4 родини в очікуванні відселення, хоча вже давно є офіційне рішення про надання житла саме у відремонтованому гуртожитку. І куди будуть відселені ці сім’ї, невідомо. По закону держава зобов’язана надати у цьому випадку такі ж самі умови, але Лариса Цуркан вважає, що нададуть ще гірші.

«У газетах пишуть, що все це – квартирні маневри Федорука, нашого мера. Ці будинки мають по два статуси, а наші місцеві начальники – по дві хати. Нас хочуть вигнати звідси до 1 липня. Але ж ми мешкаємо тут хто 10 років, а хто і 25, і іншого житла немає», - завершує координатора НАС. – «Нас переслідують. Чернівці – дуже корумповане місто. Навіть не місто вже, а закрите акціонерне товариство. Закони не діють, а міліція, суди та прокуратура служать не простим людям, а владі».


Джерело: Народная армия спасеня Украины
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: