antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Києві незаконно продали 200 га землі на острові Муромець

20/05/10
Районні органи Держкомзему та Броварська райдержадміністрація незаконно роздала у приватну власність понад 200 га землі на острові Муромець, який знаходиться на півночі Києва.

Про це у четвер на прес-конференції розповів депутат Київради голова депутатської фракції “Громадський актив Києва” Олександр Пабат.

"Землю по 10 соток для ведення сільського господарства роздали за два місяці, протягом лютого-березня цього року. Власниками стали більше ста осіб з різних регіонів України. Серед яких немає жодного киянина та жителя області", відзначив він.

Депутат переконаний - Броварська райдержадміністрація віддала землі незаконно.

"Це злочинна схема: спершу землю дають для ведення сільського господарства. Потім якийсь заможний чоловік скуповує всі 200 гектарів, намиває острів піском й будує собі чудовий котедж", - розповів Олександр Пабат.

Він показав карту Києва, на якій позначено спірні з областю земельні ділянки. На ній чітко видно, що острів Муромець належить Києву. До того ж межує з Вишгородським районом.

Пабат наполягає, що приватизації землі на островах заборонена законом.

"Я не знаю, які люди ініціювали “прихватизацію” острова Муромець, але очевидно, що без відома Держкомзему такі справи не робляться. Голова Держкомзему Кулініч, який до того ж за посадою є ще й головним державним інспектором України по контролю за використанням і охороною земель, повинен відповісти за зроблене перед громадою Києва", - сказав Пабат.

Острів Муромець знаходиться на півночі Києва нижче місця впадіння Десни у Дніпро у Деснянському районі столиці між Оболонню і Троєщиною, поряд з Московським мостом.

Острів є частиною Дніпровського парку, що простягається через увесь Київ і має природні ділянки, що потребують охорони. Ще в кін ХVII ст. острів Муромець та Труханів перейшов у власність міста. Там здавна селились рибалки.


Джерело:
Gazeta.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: