antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Києві рейдери захопили художні майстерні

03/07/12
У вівторок у Києві сталася спроба “рейдерського захоплення” художніх майстерень у будівлі по вулиці Сошенка, 33.
За їхніми словами, вони разом із місцевими жителями чинять спротив новому будівництву, однак інвестор залучив для оборони будівельного майданчика охоронців та погрожує фізичною розправою всім, хто йому заважатиме, повідомляє “Українська правда” з посиланням на активістів ВК “Наступ”.
 
“Керівництво Національної спілки художників дозволило забудовнику зносити старі будинки, запевняючи, що на їхньому місці буде збудовано новий житловий масив, а в ньому відведене місце для нових художніх майстерень. Однак, як виявилось згодом, ці заяви – брехня”, – йдеться у повідомленні.
 
За словами голови ВК “Наступ” Секели, активісти організації звернулися до Київської адміністрації із запитом про дозвільні документи на облаштування на даній території нового будівництва.
 
Свіжий ефір: Відкритий Експертний Київський Форум 25.05.2012
“Нас запевнили, що жодного дозволу на зведення по вул. Сошенка, 33 нового житлового будинку ніхто не видавав. Забудовник діє незаконно, не маючи на це ніякого права”, – сказав він.
 
“А тим часом, сьогодні вранці невідомий інвестор посилив охорону вже зведеного на Лісовій галявині будівельного майданчика та почав активно звозити сюди будівельну техніку”, – додав Секела.
 
Активісти нагадують, що декілька днів тому на Лісовій галявині рейдери без жодного дозволу знесли розташовані поруч художні майстерні.
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: