antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Києві рейдери захопили подвір’я на вулиці Пирогова. Вони нападають на мешканців, які стали на захист двору

22/12/11

У Києві рейдери захопили подвір’я на вулиці Пирогова. Вони нападають на мешканців, які стали на захист двору

20 грудня 2011 року незаконні забудовники захопили подвір’я на вулиці Пирогова. Їхні дії покриває міліція, яка жодним чином не реагує на дії рейдерів та їхні напади на мирних громадян. Ще нещодавно очільник КМДА Олександр Попов обіцяв припинити забудову. Однак забудова не лише триває, але й розширюється.

Зранку активісти Київської «Свободи» разом із місцевими жителями стали на захист подвір’я. Кількість рейдерів складала близько 200 осіб. Велика група молодиків атакувала місцевих жителів. Свободівці втрутилися у бійку. Міліція тільки спостерігала за тим, як рейдери нападають на людей. На вимогу відреагувати на організований злочинний напад «правоохоронці» лише посміхалася.

Міліція також вводила в оману учасників акції протесту, що нібито «є рішення суду про дозвіл на будівництво». На запитання про наявність документу кривоохоронці нічого відповісти також не могли.

На даний момент двір повністю захоплено рейдерами. Вони розширили територію будівництва за допомогою переміщення металевого паркану.

Нещодавно голова КМДА Попов був присутній на цій забудові. Перед камерами журналістів він обіцяв, що незаконне будівництво буде зупинено. Однак відразу ж після від’їзду Попова будівництво продовжилося.

«Після сьогоднішніх подій на вулиці Пирогова стало зрозуміло, що у Києві Попов нічого не вирішує. Він – лише маленька маріонетка олігархічного режиму Януковича. А міліцію «правоохоронцями» вже язик не повертається називати – це всього лиш охоронці рейдерів, які давно зганьбили честь своїх мундирів», – зазначив заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода» Юрій Ноєвий.Джерело: Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: