antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Кіровограді боржниками відключатимуть воду

04/12/08
До радикальних кроків вимушені вдатися водопостачальники Кіровограда. Аби змусити боржників розрахуватися за отримані послуги, вони особисто приходять до їхніх помешкань. Спочатку з письмовими попередженнями.

Щодня, виїжджаючи до найбільш проблемних мікрорайонів міста, у такий спосіб працівники комунального підприємства, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення, закликають боржників сплатити заборговану суму коштів. Кажуть, що цей механізм досить дієвий, і ті, кого налякала можливість відключення води, охоче на місці розраховуються за надані послуги. Після звірення показників лічильника із записами в абонентській книжці та внесення боржником коштів, останньому відразу видається чек про сплату. Однак, коли злісні неплатники не реагують на усні попередження, за справу беруться контролери та бригади з відключення.

За день один контролер обходить понад 60 квартир боржників, залишаючи там письмові попередження про відключення від водопостачання. Проте на них реагують не всі. Цей чоловік кілька місяців не сплачував кошти  водопостачальникам, відмовився це зробити і зараз. За що і потрапив у списки тих, кого можуть відключити від надання послуг. Рідко, проте трапляються випадки, коли після перевірки показників виявляється, що ніякої заборгованості у споживача взагалі не існує.

Комунальники кажуть, що якби всі розраховувалися вчасно, то проблем у підприємства було б значно менше. Проте поки що їм щодня доводиться озброюватися касовими апаратами, талонами про попередження та мегафонами і їхати в гості до недисциплінованих мешканців, які з якихось причин не поспішають платити за отримані послуги.


Джерело:
proUA Кіровоград
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: