antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Львові обурені вкладники заблокували відділення банку «Надра»

12/03/09
Сьогодні у Львові вкладники банку «Надра» заблокували роботу центрального відділення банку на вулиці Пекарській.

Як передає кореспондент УНІАН, пікетувальники, починаючи з дев‘ятої години ранку, не впускають до приміщення банку "Надра" людей, заявляючи їм, що «у банку грошей і так немає».

Близько 50 учасників протестної акції, скандуючи: «Надра» - віддай гроші!», вимагали від керівництва Львівської філії банку «Надра» зажадати реальних кроків від адміністрації банку у Києві та Національного банку України для повернення їм депозитних вкладів, термін яких минув.

Серед вимог учасників акції протесту – можливість отримання у відділеннях банку та банкоматах заробітної плати та стипендій.

«Максимальна суму, яку ми зараз можемо отримати – 100 гривень. У жодному супермаркеті картки банку не приймають до оплати. Ми будемо вдаватися до безстрокових акцій, вимагаючи повернення своїх грошей!», - повідомили журналістам учасники акції.

Також обурені вкладники заявили, що в разі ігнорування їхніх вимог, вони із завтрашнього дня вдаватимуться до радикальніших дій: не лише перекриють доступ клієнтам банку, а й не впускатимуть на робочі місця працівників банківської установи.

Як повідомив УНІАН начальник ЦГЗ ГУ МВС України у Львівській області Денис ХАРЧУК, «на даний час учасники акції протесту почали розходитися. Порушень громадського порядку з боку учасників пікетування – не було».

Як повідомляв УНІАН, 9 лютого 2009 року Львові вже відбулася акція пікетування вкладників біля відділення №40 філії банку «Надра» у Львові на вулиці С.Бандери.

У Львівській області банк «Надра» має 59 відділень.

З 10 лютого ц.р. Національний банк України ввів тимчасову адміністрацію в банку «Надра» строком на 1 рік. Тимчасовим адміністратором призначена Валентина ЖУКОВСЬКА.

Також для відновлення фінансового стану банку введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на 6 місяців.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: