antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Львові захоплюють ринки з застосуванням зброї

13/03/14
Сьогодні, 13 березня, близько 10.00 у Львові невідомі обстріляли автомобіль, в якому їхала уповноважена представниця Львівської обласної Асоціації вільних профспілок Оксана Козлова. Про це на сьогоднішньому пікеті львівських ринків заявила сама О.Козлова, повідомляє кореспондент Galnet, інформує antiraider.ua

«Сьогодні мене обстріляли. Стріляли в мою машину, попали в лобове скло. Напад був скоєний, коли я виїхала зі своєї хати на Тракті Глинянському. Машина – Peugeot синього кольору, державний номер ВС 1775 СВ. Людина, яка скоїла напад, сіла в цю машину, ми її переслідували по Підбірцях, по об’їзній трасі, по Сороках львівських, Мурованому, потім вони звернули на київську трасу в сторону Гамаліївки. Повідомлено «102», ДАІ взяло перехоплення.

Вчора я мала конфлікт. Начальник служби безпеки Південного ринку погрожував нам у своєму кабінеті. Було викликано міліцію Залізничного райвідділу, написана заява про злочин за 206 статтею «Перешкоджання законній господарській діяльності»: підприємцям опечатали павільйон. Але я хочу заявити, що не поступлюся», – заявила О.Козлова.

Вона також наголосила, що начальник служби безпеки Південного ринку погрожував і самим підприємцям через їх профспілкову діяльність.

«Коли ми вчора приїхали на ринок, то виявилося, що в активістів просто заблоковані торгові павільйони, намотані ланцюги і перекритий доступ до торгових приміщень. Були погрози самим підприємцям цього ринку фізичною розправою. Нас попередили, щоби ми не вмішувалися у великі гроші, бо гроші люблять тишу», – розповіла О.Козлова.

Вона також розповіла, що працівники ринку «Торпедо», які намагалися створити профспілку, відкликали документи із реєстрації через залякування з боку директора ринку.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: