antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Малині провокатори представлялись Правим Сектором і зі зброєю вимагали гроші у підприємців

19/03/14
У Малині посеред білого дня невідомі у масках, з бітами ходили вулицями, залякували місцеву громаду, вимагали гроші у місцевих підприємців. 

Свідки подій кажуть, що в невідомих у масках була зброя.

Провокатори представлялись Правим Сектором, а ввечері вирушили в Житомир.

Після того, як невідомі приїхали до ОДА, вони були затримані представниками справжнього Правого Сектору.

Бійці Правого Сектору оточили машини провокаторів.

«Зважаючи на те, що міліція бездіяла і навколо знаходилось багато людей, провокаторів розблокували і вони поїхали в невідомому напрямку», - кажуть у Правому Секторі.

Правий Сектор Житомира заявляє, що до злодіянь в Малині представники Правого Сектору не мають жодного відношення. Це цілеспрямована провокація, вчинена з метою дискредитувати та очорнити репутацію Правого Сектору.

«Ми наголошуємо, що наша організація виступає за правопорядок і законність. Ми не носимо маски і не ходимо з бітами по вулицях. Звертаємось до громади області: якщо ви стали свідком протиправних дій, що нібито відбуваються від імені Правого Сектору, або маєте про це інформацію, просимо Вас звертатись за тел. гарячої лінії Правого Сектору Житомирської обл. 0937951531 або в міліцію», - кажуть в ПС.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: