antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Новій Ободівці розгорнулася боротьба за цукорний завод

14/03/14
Навколо Ободівського цукрового заводу в середу, 12 березня, розгорілася справжня баталія. З одного боку сільська громада, «підігріта» колишнім директором заводу, вимагала перестати різати обладнання на металолом і відновити роботу підприємства, - інформує ILikeNews, повідомляє antiraider.ua

З іншого боку голова сільради зі стосом судових паперів та за підтримки місцевої «Самооборони» вимагав від теперішніх власників ТОВ «Супрунівське», яке «оселилося» на руїнах підприємства, сплатити борг за користування землею промислового призначення за колишніх власників підприємства - ДС ЮР (журналісти не знайшли у єдиному реєстрі такого підприємства, як виявилося, воно ліквідоване). Борг немалий – майже 303 тисячі гривень, і це без штрафних санкцій. 

Охоронці, що зберігають майно ТОВ «Супрунівське», взагалі не розуміли, які можуть бути претензії до їхнього працедавця, адже «Супрунівське» наче чесно викупило завод у ДС ЮР.

 Селянам, колишнім працівникам цукрового заводу Юрій Хорт пояснив свою позицію так: все майно, незаконно приватизоване у дев’яностих, можна повернути у власність громади. Неважливо, хто сьогодні є його власником - громада має право самостійно вирішувати подальшу долю підприємства. Для цього Юрій закликав людей створити представницький орган громади та ухвалити відповідне рішення на загальних зборах. 

- У даному випадку потрібен аналіз правомірності дій власників Ободівського цукрового заводу від моменту його приватизації до повного розпродажу майна, - каже юрист, що супроводжував групу Хорта, Андрій Мельник. - Слід юридично перевірити процес приватизації згідно з законом про приватизацію державного майна: як він здійснювався, в якому правовому полі, чи відповідала оціночна вартість заводу сумі, сплаченій за приватизацію. Потрібно перевірити власників заводу: як вони купували акції підприємства, як керували підприємством. Треба провести аналіз бухгалтерії, ну і, звичайно, того, як було спродано майно співвласниками заводу і розпочато процес банкрутства цукрового заводу.

 Голова «Самооборони» Нової Ободівки Василь Мацан:Зараз вони намагаються розрізати обладнання та вивезти метал із заводу
За кілька годин до приїзду Хорта на цукровому заводі побували представники «Правого сектору» разом із сільським головою Нової Ободівки Олександром Балухатим.

- Ми приїхали до охорони і поставили вимоги: забрати негайно обладнання, яке використовується для порізки заводу, припинити порізку і опломбувати всі виїзди, - каже голова «Самооборони» Нової Ободівки Василь Мацан. – Чому - я вам зараз поясню: ТОВ «Супрунівське» є правонаступником ДС ЮР, вони намагалися уникнути виплати заборгованості за землю перед сільською радою і, відповідно, громадою села. Заборгованість тягнеться з 2012 року, тобто весь цей час вони використовують землю та шляхові комунікації села, не сплачуючи нічого за договором оренди землі, у якому передбачена не тільки орендна плата, але і штрафні санкції. Зараз вони намагаються розрізати обладнання та вивезти метал із заводу, ми їм цього заборонити не можемо, але можемо заборонити використовувати шляхові комунікації села. Якщо мають змогу зробити це вертольотом - то нехай…

За словами голови служби охорони заводу, колишній директор заводу, що нарікає на знищення підприємства, сам брав участь у схемі приватизації заводського майна. А тепер директор підбурює народ та обіцяє запустити розвалений цукровий завод, а між ділом ще й змістити сільського голову. Слова охоронця підтверджують і місцеві жителі, котрі розповідають, як колишній директор у ті часи, коли очолював завод, будував триповерхову «хатинку» коштом заводу та купляв дві квартири у Вінниці.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: