antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У понеділок АМКУ скаже, якою має бути ціна на проїзд

12/01/09
12 січня о 12.00 відбудеться засідання Антимонопольного комітету України з питань тарифів на проїзд у комунальному транспорті.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, у ньому візьме участь міський голова Леонід Черновецький.

Як відомо, у грудні минулого року Київська міська державна адміністрація звернулася до Антимонопольного комітету з проханням перенести засідання щодо тарифів на проїзд у комунальному транспорті з 30 грудня 2008 року на 12 січня 2009 року.

Підставою для такого клопотання став великий обсяг роботи з підготовки необхідної документації для всебічного розгляду цього питання. АМКУ задовольнив це клопотання міської влади.

"Проте, вартість проїзду в міському транспорті столиці, а саме на метро, тролейбус, трамвай і автобус, повинна бути знижена київською владою до економічно обґрунтованого рівня. Ця позиція Антимонопольного комітету залишається однозначної і незмінної", - заявляв тоді в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.

Як повідомлялося, 11 грудня Комітет порушив справу відносно Київської адміністрації, КП "Київський метрополітен" і КП "Київпастранс". Розгляд даного питання був запланований на 30 грудня.


Джерело: Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: