" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Євпаторії рейдери захопили пляж санаторію

23/07/10
На курорті лікуються 500 пацієнтів з дітьми

23 липня о 6 ранку у місті Євпаторії на пляж санаторію дочірнього підприємства "Перемога" закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" прибули без відповідних документів керівник комунального підприємства "Курзал" Карасян Ірван Сергійович, юрист виконкому у супроводі сержанта міліції і групи осіб, які зняли табличку пляжу та самовільно почали виносити майно санаторію (лежаки тощо).

З цього питання знаходиться два позови в судах, два письмових звернення на ім’я голови кабінету міністрів Криму Джарти В.Г. та голови Верховної Ради Константинова В.А. щодо неправомірних дій з боку Євпаторійської міськради.

На думку "Укрпрофоздоровниці" йде рейдерське захоплення пляжу санаторію "Перемога" і таким чином припиняється санаторно-курортне лікування 500 пацієнтів з дітьми.

Співробітники санаторію захищають пляж від рейдерського захоплення до призупинення незаконних дій.

У червні в центрі столиці в автомобілі, припаркованому біля готелю "Інтерконтиненталь" напроти столичного главку міліції було затримано трьох чоловіків, озброєних автоматами Калашникова. Затримані люди виявилися рейдерами, серед них був один з організаторів рейдерських захоплень підприємств.


Джерело: Gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: