antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


УБОЗ затримав посадовців, які вивезли з України кілька $ мільйонів

10/12/08
УБОЗ на Харківщині затримав посадовців, які незаконно вивели з України кілька мільйонів доларів США.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України.

Зокрема, працівники УБОЗ Головного управління МВС України в Харківській області викрили організовану злочинну групу у складі посадових осіб одного з приватних підприємств. Зловмисники відкрили підпільний пункт обміну валют, якій діяв поруч з офіційним. Кошти, отримані від протиправної фінансової діяльності, тіньові ділки переказували за кордон, використовуючи рахунки одного з банків міста Тираспіль (Республіка Молдова) в офшорній зоні Британських Віргінських островів. У такий спосіб зловмисники незаконно вивели з України кілька мільйонів доларів США.

За матеріалами УБОЗ Харківська міжрайонна транспортна прокуратура порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.202 (порушення порядку банківської діяльності), ч.2 ст.364 (зловживання владою) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: