antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Украгролізинг» за 10 місяців передав у лізинг 730 одиниць техніки на 218 млн. грн.

08/11/10

НАК «Украгролізинг» за 10 місяців п.р. поставила аграріям на умовах фінансового лізингу 730 одиниць сільськогосподарської техніки і обладнання на суму 218,1 млн. грн.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Украгролізингу».

Згідно з повідомленням, аграрії одержали у лізинг 261 трактор на суму 56 млн. грн.., 24 зернозбиральні комбайни і 26 жаток на загальну суму 27,7 млн. грн., 190 одиниць землеоброблювальної і посівної техніки на 17,5 млн. грн., 255 одиниць іншої техніки і обладнання на 119,4 млн. грн.

Протягом 2010 року передано у повторний лізинг 542 одиниці техніки на 44 млн. грн. Від лізингоотримувачів протягом 2010 року одержано понад 117 млн. грн. планових платежів.

Повідомляється також, що з початку 2010 року подано 145 позовних заяв на боржників на суму понад 35 млн. грн. На підставі судових рішень від підприємств-боржників надійшло 7,8 млн. грн. З початку року від боржників повернено 80 одиниць техніки на суму 6,7 млн. грн.

Нагадаємо, НАК «Украгролізинг», яка є головним розпорядником коштів, передбачених Держбюджетом України на лізингові програми в АПК, в 2010 році уклала 54 договори поставки техніки на 321,5 млн. грн. Вітчизняним заводам-виробникам сучасної сільськогосподарської техніки перераховано 309 млн. грн.

Довідка УНІАН. НАК «Украгролізинг» створено постановою Кабінету міністрів України від 11 квітня 2001 року. Компанія є наступником майнових прав і зобов`язань Державного лізингового підприємства «Украгролізинг», створеного на базі Державного лізингового фонду в 1999 році, і підпорядкована Кабміну.

Компанія надає послуги з придбання сільськогосподарської техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу.

До складу компанії входять підприємства технічного обслуговування, матеріально-технічного постачання і машинно-технічні станції.

У 2009 році «Украгролізинг» передав аграріям у фінансовий лізинг 851 одиницю сільськогосподарської техніки на суму 185 млн. грн.

Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: