" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна докапіталізує "Укргазбанк"

06/04/11

Кабінет Міністрів прийняв рішення про докапіталізацію "Укргазбанку". Про це йдеться у постанові Кабміну № 342 від 4 квітня 2011 року.

Зокрема в постанові сказано, що держава бере участь у додатковій капіталізації публічного акціонерного товариства "Акціонерний банк "Укргазбанк "шляхом придбання акцій додаткової емісії зазначеного банку в сумі 4,3 млрд. грн. В обмін на облігації внутрішньої державної позики.

Також цим документом Кабмін доручив Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики на суму 4,3 млрд. грн. з терміном погашення в 2018-2021 роках рівними частинами та відсотковою ставкою доходу на рівні 9,5% річних.

Як писав finance.tochka.net, Україна докапіталізує "Родовід Банк" у розмірі 3,95 млрд. грн. за рахунок облігацій внутрішньої держпозики.

Джерело: finance.tochka.net

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: