antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна може не отримати більше грошей від МВФ

03/02/09
Через невиконання умов МВФ Україна може не отримати другий транш кредиту.

Про це заявив "Німецькій хвилі" директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи візит представників фонду до Києва.

Національний банк має надати місії МВФ вичерпну інформацію про використання понад 3 мільярдів доларів першого траншу кредиту.

А уряд – про причини несформування бездефіцитного бюджету, зволікання із ліквідацією цілої низки міністерств та відомств, пільг та привілейованих пенсій держслужбовцям, зменшення їм платні та забезпечення очікуваних надходжень до держбюджету, вважає Соскін.

"Тому Міжнародний валютний фонд не надасть нам другого траншу, доки все це не буде приведено у відповідність з правилами МВФ. Ці правила однакові для всіх. Це як правила гри у футбол: або ти їх приймаєш, або не береш участі в світових змаганнях", - каже економіст.

На його думку, звіти податківців та Державного казначейства щодо перевиконання державного бюджету в січні є сумнівними, оскільки не містять інформації про повернення ПДВ, повноцінну виплату пенсій, зарплатні бюджетникам та інші форми збільшення внутрішньої заборгованості.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: