antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна та Індонезія домовилися співпрацювати в космосі

07/11/08
Україна та Індонезія уклали міжурядову угоду про співпрацю у сфері дослідження й використання космічного простору в мирних цілях.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Національного космічного агентства України (НКАУ), угоду підписано в четвер, 6 листопада, у ході візиту української делегації на чолі з генеральним директором НКАУ Юрієм АЛЕКСЄЄВИМ до Індонезії.

Документ, зокрема, визначає напрямки співпраці в розробці ракетних технологій (на початковому етапі - метеорологічна ракета), супутникових технологій (на початковому етапі - мікросупутники), а також у сфері дистанційного зондування Землі.

«Угода стане правовою основою й сприятиме налагодженню взаємовигідної співпраці між українськими та індонезійськими підприємствами космічної галузі», - зазначає прес-служба НКАУ.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: